مقاله

تصفیه آب Undersink چیست؟ چگونه کار می کند؟

تصفیه آب Undersink چیست؟ چگونه کار می کند؟

چرا باید از دستگاه تصفیه آب استفاده کنیم؟ برای تصفیه آب در سیستم تصفیه خانه های صنعتی از کلر و برخی از مواد شیمیایی دیگر استفاده می شود که در واقع این مواد شیمیایی تنها می توانند برخی از باکتری ها و ویروس های آب تصفیه نشده را از بین ببرند. اما خود کلر در آب باقی می ماند و کلر یکی از سمی ترین مواد شیمیایی شناخته شده برای بدن است.

آنفولانزای خوکی

آنفولانزای خوکی

آنفولانزای H1N1 به آنفولانزای خوکی نیز معروف است. این نام به این علت است که کسانی که در گذشته در پیرامون خوک ها زندگی می کردند دچار این بیماری می شدند.

تعریفات کلی

تعریفات کلی

پیش از این ، ویروس ها به "عامل عفونت "شهرت داشتند. بدون شک بیماری و مرگ باعث افزایش چنین شهرتی شده بود. بیماری همه گیر آنفولانزای خوکی H1N1 در سال 2009 ، شیوع ابولا در غرب آفریقا در سال 2014 ، شیوع گسترده جهانی corona virus درسال 2020 در ذهن همگان نقش بسته است.دانشمندان و متخصصان بر این باور هستند که ویروس ها ابزاری برای پیشرفت در تحقیقات ساختاری موجودات زنده می باشند.

آیادرمان آسم امکان پذیر است؟

آیادرمان آسم امکان پذیر است؟

تغییر در شیوه زندگی، باعث بهبود علایم و کاهش حملات آسم می شود. در این مطلب، شما را با مواردی آشنا می کنیم که رعایت آنها باعث کاهش علایم و حملات بیماری آسم در کودکان می شود. پس با ما همراه باشید.

همه چیز درباره

همه چیز درباره "آب" این عنصر حیات بخش

طبق گزارش سازمان بهداشت جهانی W.H.O (World Health Organization) منشاء 80 % از بیماری های انسانی از آلودگی های ناشی از آب نا سالم می باشد و هر ساله 8 میلیون نفر جان خود را بر اثر ابتلاء به این بیماریها از دست می دهند.

چرا دستگاه دیجیتال بیده

چرا دستگاه دیجیتال بیده

به طور معمول حدود 8 نفر از 10 نفر مردم دارای مشکل بواسیر،یبوست و مشکلات مقعدی می باشند.شستشو با آب گرم و خشک کردن توسط هوا در سیستم بیده باعث تحریک، افزایش جریان خون در اطراف مقعد، کم شدن درد و ایجاد...

چرا دستگاه تصفیه هوا

چرا دستگاه تصفیه هوا

در هنگام افزایش آلاینده های هوا ، به دلیل کم بودن جریان های خروجی هوا از محیط های بسته ،سطح آلودگی هوا در منازل افزایش می یابد.با دستگاه های تصفیه هوای کووی به محیط امن خانه و خانواده بازگردید...

چرا دستگاه تصفیه آب

چرا دستگاه تصفیه آب

تاثیرات آب در بدن انسان برای هر خانواده ای ، آب به راحتی در اقسی نقاط جهان در دسترس است شاید به خاطر اینکه از سایر آشامیدنی ها ارزانترو وافرتر است ما نیز به راحتی از اهمیت والای آن غافل می شویم.آب برای بدن انسان به خاطر نقش مهم آن ضروری است.

تأثیر قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا در دوران بارداری

تأثیر قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا در دوران بارداری

کیفیت هوای آلوده با عوارض جانبی سلامتی همراه است. از مشکلات قلبی و تنفسی گرفته تا افت شناختی حتی می تواند منجر به مرگ شود. تحقیقات نشان می دهد که آلودگی هوا به ویژه در دوران بارداری برای کودکان مضر است. در حقیقت ، محققان اثرات منفی را در هر دو مادر و جنین از سطح آلودگی هوا در زیر استانداردهای فعلی آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده EPA مشاهده کرده اند. یک مطالعه در مقیاس بزرگ نشان داد که ، در یک سال ، آلودگی هوا عامل 16000 تولد زودرس فقط در ایالات متحده بوده است.

زوال عقل کودک با آب آلوده

زوال عقل کودک با آب آلوده

بهتر است بدانید کودکان که سیستم ایمنی بدن‌شان ضعیف‌تراز بزرگسالان است،بیشترین آسیب را از آب های آلوده می بینند

پانزده فواید آب آشامیدنی

پانزده فواید آب آشامیدنی

برای عملکرد صحیح ، تمام سلول ها و اندام های بدن به آب احتیاج دارند.